بلاگ سینما

برندگان جوایز Spirit Awards 2020 اعلام شدند + آلبوم تصاویر فرش قرمز

برندگان جوایز Spirit Awards 2020 شنبه شب با دومین میزبانی متوالی آبری پلازا معرفی می‌شوند. برخلاف اسکار که نت‌فلیکس بیشتری نامزدی را در آن کسب کرده، در جوایز Spirit Awards 2020 استودیوی A24 حکمرانی می‌کند. این پخش‌کننده‌ی مستقل 18 نامزدی را با فیلم‌های The Lighthouse، فیلم Waves، فیلم The Farewell و فیلم Uncut Gems و فیلم The Last Black in San Francisco کسب کرده است. فیلم‌های Uncut Gems برادران سفدی و The Lighthouse به کارگردانی رابرت اگرز هر یک با پنج نامزدی پیشتازند. هر دوی این فیلم‌ها در بخش بهترین فیلم با A Hidden Life ، The Farewell ، Marriage Story، و Clemency رقابت می‌کنند. در ادامه‌ی مطلب فهرست کامل برندگان Spirit Awards 2020 را مشاهده کنید.


بهترین فیلم

بهترین کارگردانی

  • رابرت اگرز برای فیلم The Lighthouse
  • الما هارل برای فیلم Honey Boy
  • ژولیوس اونا برای فیلم Luce
  • برادران سفدی برای فیلم Uncut Gems (برنده)
  • لورین اسکافاریا برای فیلم Hustlers

بهترین فیلم اول

  • Booksmart (برنده)
  • The Climb
  • Diane
  • The Last Black Man in San Francisco
  • The Mustang
  • See You Yesterday

بهترین بازیگر نقش اول زن

  • کارن آلن برای فیلم Colewell
  • هانگ چائو برای فیلم Driveways
  • الیزابت ماس برای فیلم Her Smell
  • مری کی پلیس برای فیلم Diane
  • الفری وودارد برای فیلم Clemency
  • رنی زلوگر برای فیلم Judy (برنده)

بهترین بازیگر نقش اول مرد

  • کریس گالوست برای فیلم Give Me Liberty
  • کلوین هریسون جونیور برای فیلم Luce
  • رابرت پتینسون برای فیلم The Lighthouse
  • آدام سندلر برای فیلم Uncut Gems (برنده)
  • ماتیاس اسخونارتس برای فیلم The Mustang

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

  • جنیفر لوپز برای فیلم Hustlers
  • تیلور راسل برای فیلم Waves
  • ژائو شو-ژن برای فیلم The Farewell (برنده)
  • لورن اسپنسر برای فیلم Give Me Liberty
  • اکتاویا اسپنسر برای فیلم Luce

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

  • ویلم دفو برای فیلم The Lighthouse (برنده)
  • نوآ جوپ برای فیلم Honey Boy
  • شایا لباف برای فیلم Honey Boy
  • جاناتان میجرز برای فیلم The Last Black Man in San Francisco
  • وندل پیرس برای فیلم Burning Cane

بهترین فیلمنامه

  • نوآ بامباک برای فیلم Marriage Story (برنده)
  • جیسون بگو و شان اسنایدر برای فیلم To Dust
  • رونالد برونشتاین، بن سفدی و جاشوا سفدی برای فیلم Uncut Gems
  • چینونی چوکوو برای فیلم Clemency
  • تارل الوین مکرینی برای فیلم High Flying Bird

بهترین فیلمنامه‌ی اول

  • فردریکا بیلی و استفون بریستول برای فیلم See You Yesterday (برنده)
  • هانا باس و پال تورین برای فیلم Driveways
  • بریجت سویج کول و دنیل کرودی برای فیلم Blow the Man Down
  • جاسلین دبور و دان لوبه برای فیلم Greener Grass
  • جیمز مونتاگ و کریگ دبلیو. سانگر برای The Vast of Night

بهترین فیلمبرداری

  • تاد بانهازل برای فیلم Hustlers
  • جورین بلاشکه برای فیلم The Lighthouse (برنده)
  • ناتاشا بریر برای فیلم Honey Boy
  • چانانن چوترونگوی برای فیلم The Third Wife
  • پاول پوگورزلسگی برای فیلم Midsommar

بهترین تدوین

  • جولی بزیاو برای فیلم The Third Wife
  • رونالد برونشتاین و برادران سفدی برای فیلم Uncut Gems (برنده)
  • تایلر ال. کوک برای فیلم Sword of Trust
  • لوئیز فورد برای فیلم The Lighthouse
  • کریل میخانوفسکی برای فیلم Give Me Liberty

جایزه‌ی جان کاساوتیس

  • فیلم Burning Cane
  • فیلم Colewell
  • فیلم Give Me Liberty (برنده)
  • فیلم premature
  • فیلم Wild Nights with Emily

جایزه‌ی رابرت آلتمن

  • فیلم Marriage Story (برنده)

بهترین مستند

  • مستند American Factory (برنده)
  • مستند Apollo 11
  • مستند For Sama
  • مستند Honeyland
  • مستند Island of the Hungry Ghosts

بهترین فیلم بین‌المللی

  • فیلم Invisible Life – برزیل
  • فیلم Les Misérables – فرانسه
  • فیلم Parasiteکره‌ی جنوبی (برنده)
  • فیلم Portrait of a Lady on Fire – فرانسه
  • فیلم Retablo – پرو
  • فیلم The Souvenir – بریتانیا

جایزه‌ی Piaget Producers

  • مولی اشر (برنده)
  • کریستا پاریس
  • رایان زاکاریاس

جایزه‌ی Someone to Watch

  • راشاد ارنستو گرین برای فیلم Premature (برنده)
  • اش میفیر برای فیلم The Third Wife
  • جو تالبوت برای فیلم The Last Black Man in San Francisco

جایزه‌ی Truer Than Fiction

  • خلیل‌ اله برای فیلم Black Mother
  • دیوی روتبارت برای فیلم 17 Blocks
  • نادیا شیهاب برای فیلم Jaddoland (برنده)
  • اریک استول و چیش وایتساید برای فیلم América

جایزه‌ی Annual Bonnie

  • ماریل هلر
  • لولو وانگ
  • کلی ریکارد (برنده)


عکسهای فرش قرمز Spirit Awards 2020

منبع: variety.com

0 امتیاز

1 0
برندگان جوایز Spirit Awards 2020 اعلام شدند + آلبوم تصاویر فرش قرمز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه های شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
ترافیک مصرفی برای کاربران ویژه نیم بهاء محاسبه می شود.

ابتدا در سایت
ثبت نام کنید و بعد اشتراک خریداری کنید.
 
خرید اشتراک
close-image